Odmowa
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że w mieście trwa realizacja zadania pod nazwą Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem (w skrócie ITS). W ramach projektu ITS Tychy powstanie system sterowania i monitorowania ruchem drogowym, którym zostanie objętych blisko 40 skrzyżowań w mieście - w tym skrzyżowanie ulic Budowlanych/Begonii. Wyłączenia sygnalizacji, o których mowa nie są więc spowodowane usterką, a pracami prowadzonymi w ramach inwestycji. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie prosimy o ostrożną jazdę i wyrozumiałość. Więcej informacji o inwestycji można uzyskać w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Tychach lub na stronie internetowej: its.tychy.pl
11 lutego 2021, 12:3
Od tygodnia na skrzyżowaniu na ulicach Begonii i Bielskiej od 7:00 rano niema włączonej sygnalizacji świetlnej chciałbym zaznaczyć że jest to jedno z głównych skrzyżowań przez które przechodzą dzieci do szkoły sp.17 jest to skrajnie niebezpieczne. Proszę o zapoznanie się z tą sprawą i w miarę szybko usunąć usterkę .
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.