Odmowa
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że panel "Zgłoś usterkę" został powołany do obsługi drobnych usterek takich jak pojedyncza dziura w drodze, niedziałająca latarnia, uszkodzona ławka. Założenie panelu jest takie, by mieszkańcy mogli szybko zgłosić drobną nieprawidłowość, którą służby naprawią w krótkim czasie bez ponoszenia dużych nakładów finansowych. W pozostałych przypadkach - a za taki należy uznać Akcję Zima - obowiązuje oficjalna ścieżka przekazywania zgłoszeń. Zasady Akcji Zima zostały dokładnie określone w zarządzeniu prezydenta miasta Tychy. Na jej potrzeby został powołany Miejski Ośrodek Dyspozycyjny mieszczący się przy Straży Miejskiej. Wszelkie uwagi można zgłaszać na ogólnodostępne, całodobowe numery telefonów: linia bezpłatna 986 oraz linia płatna: 32/776-39-86. Dodatkowo pod numerem telefonu 501-46-42-46 pracownicy MZUiM pełnią całodobowe dyżury, przyjmując zgłoszenia dotyczące zimowego utrzymania dróg administrowanych przez jednostkę. Informacje te zostały opublikowane na stronach internetowych UM Tychy, MZUiM Tychy, a także podane szeroko do wiadomości publicznej za pośrednictwem mediów.
11 lutego 2021, 12:16
Dzień dobry Chciałbym zgłosić fatalny stan ścieżki pieszo rowerowej na odcinku od Lidla do „okrąglaka” wzdłuż ul Budowlanych. Wiem że na terenie miasta powstają liczne odcinki nowych ścieżek rowerowych a kolejne są remontowane, ale akurat ten fragment wymieniony przeze mnie jest w bardzo złym stanie. Jeździ i spaceruje się po nim bardzo źle. Rowerzyści często wybierają jazdę ulicą, która kilkanaście miesięcy temu została zwężona poprzez utworzenie parkingów wzdłuż ulicy. Jest to dodatkowo niebezpieczne gdyż wyminąć rowerzystę na tak wąskiej drodze jest niebezpieczne. Spora ilość rowerzystów korzysta z tej trasy jadąc do pracy na Wilkowyjach więc liczę na interwencję w tej sprawie. Pozdrawiam
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.