Ukończony
W tegorocznym budżecie miasta przewidziane zostało wykonanie inwestycji doświetlenia chodników i ścieżek wzdłuż ul. Edukacji. Wydziałęm realizującym powyższą inwestycję jest Wydział Remontów.
1 kwietnia 2021, 12:38
Tychy wydają pieniądze na nowe chodniki, ścieżki rowerowe i wszystko jest super. Ale zapraszam włodarzy miasta żeby przeszli się wzdłuż ul. Edukacji wieczorem i niech zobaczą czy przejście nowym chodnikiem jest takie bezpieczne. Czy nie można było przy takiej inwestycji zrobić od razu co kilkadziesiąt metrów oświetlenie które będzie oświetlać chodnik zamiast tylko ulice. Ale po co?
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.