Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Zwrócimy uwagę firmie zajmującej się sprzątaniem parków miejskich o jeszcze dokładniejsze oczyszczanie terenu Parku bł. Karoliny. Równocześnie, jako administrator ww. terenu, zgłosimy problem do Straży Miejskiej, celem zwiększenia patroli w tym rejonie. Z poważaniem TZUK.
17 listopada 2020, 11:24
Dzień dobry, Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale spróbuję. W parku Karoliny przy oś. T notorycznie ludzie wyrzucają zepsute jedzenie. Psy zjadają wszystko, niestety mimo pilnowania i się często zatruwaja. Czy nie dałoby się może jakoś monitorować albo oczyszczać parku z resztek ? Może jakaś kampania uswiadamiajaca ludziom że to.szkodzi zwierzakom ? Albo więcej patroli w okolicy ? Jest to dla naszej społeczności "psiarzy" bardzo trudny temat i nie umiemy sobie sami z tym poradzić Pozdrawiam, Ewa Zeler
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.