Ukończony
Dzień dobry. Dziękujemy za zgłoszenie. Informujemy, że wykonanie chodnika w miejscu przedmiotowego przedeptu nie jest możliwe do wykonania ponieważ przedept ten częściowo przebiega przez działki nie należące do Gminy Tychy.
25 października 2016, 14:0
Idąc chodnikiem od przystanku autobusowego przy ulicy Jaśkowickiej z os. K przez Park Jaworek w kierunku Reymonta 1. W pewnym momencie dochodzimy do alejki poprzecznej. I tu możemy iść w prawo lub w lewo. Brak możliwości przejścia na wprost. Proszę o położenie kostki tak by móc dojść do Reymonta 1. Ułatwi to nam mieszkańcom osiedla Regina przejście na tzw. ukos. Obecny stan sprawia wrażenie jak gdyby inwestycja nie była dokończona. Przepraszam, ale na chwilę obecną nie posiadam autentycznego zdjęcia.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.