Ukończony
Już na wstępie należy zaznaczyć, że problem rozjeżdżanego trawnika przy ul. Cyganerii nie zniknie, dopóki kierowcy będą się zatrzymywać w tym miejscu. Sprawę będziemy monitorować i być może w przyszłości w tym miejscu zamontowane zostaną słupki. Jednocześnie wyjaśniamy, że zgłoszenie zostało przesłane do Straży Miasta Tychy. W najbliższym czasie funkcjonariusze tutejszej jednostki będą prowadzić kontrolę przedmiotowego terenu pod kątem popełnianych wykroczeń.
28 października 2016, 8:14
Jakiś czas temu był remontowany chodnik przy ul. Cyganerii. Rozkopano również pobocza. Chodnik zrobiony, natomiast "rogi" zostały rozkopane. Zwykle parkują tam samochody, teraz jest to jedno wielkie błoto.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.