Ukończony
W dniu 06.11. oraz 09.11.br. pracownicy firmy prowadzącej w imieniu Urzędu Miasta Tychy w 2020 r. nadzór oraz eksploatację kanalizacji deszczowej, dokonali przeglądu ww. sieci (będącej własnością Gminy Miasta Tychy oraz pozostającej w utrzymaniu Wydziału Komunalnego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa), zlokalizowanej przy ulicy Długiej / Jaroszowickiej (rejon budynku nr 183 przy ulicy Długiej). W trakcie przeglądu nie stwierdzono nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu. W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt bezpośrednio pod nr tel.: (32) 776-38-05 lub (32) 776-38-34.
9 listopada 2020, 14:11
Witam mam problem z studzienką deszczową, a mianowicie zamiast ubywać w niej wody do przybywa przez to zalewa mi piwnicę w domu proszę o skontrolowanie tej studzienki
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.