Ukończony
Po rozpoznaniu sprawy ustalono, iż: 1) wykonawca usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych (MASTER) nie zdołał odebrać papieru 13.10, co spowodowane było brakiem możliwości dojazdu z uwagi na prace remontowo-budowlane – zalegający papier został już odebrany, a pozostałe odpady komunalne były odbierane terminowo; 2) odpady z prac remontowo-budowlanych nie podlegają odbiorowi przez wykonawcę usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych ani też nie powinny zalegać na nieruchomości - sprawę przekazano na adres oskard@oskard.tychy.pl dnia 2016-10-21 10:32 z prośbą o podjęcie działań zmierzających do usunięcia w/w odpadów. Dziękujemy za zgłoszenie, Tyski Zakład Usług Komunalnych
21 października 2016, 11:56
Kontener na śmieci nie został wymieniony na czas. Okoliczni mieszkańcy zaczęli składować odpady obok kontenera. Dodatkowo handlujący na pobliskim targowisku dorzucili dużo opakowań kartonowych. Zalegają tam również zagrażające zdrowiu odpady pozostałe po remoncie parkingu. Deski z gwoździami, metalowe opaski itd.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.