Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że ten panel powstał po to, by mieszkańcy mogli zgłaszać drobne usterki (np. uszkodzona ławka, zniszczony kosz, pojedyncza dziura w jezdni), tak by odpowiednie służby mogły zareagować szybko w ramach bieżących działań. Przesłane zgłoszenie dotyczy szerokiego zadania: kompleksowego remontu, który wymaga zarezerwowania środków i przeprowadzenia niezbędnych procedur. Tego typu sprawy, należy przesyłać do miejskich instytucji droga oficjalną. Niemniej jednak w tym przypadku wiemy, że remont chodnika jest planowany i niebawem należy spodziewać się realizacji. Szczegóły w tej sprawie zna Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach (dział techniczny). Kontakt: ul. Budowlanych 59 Tychy, tel.: 32 227 70 06.
16 września 2020, 12:9
W bardzo złym stanie chodnik na całej długości wzdłuż zjazdu z Beskidzkiej w stronę al. Piłsudskiego. Bardzo łatwo skręcić nogę na nierównościach, natomiast każdorazowo po deszczu nie da się przejść (kałuże, błoto). Chodnik jest często uczęszczany, zwłaszcza przez młodzież, starsze osoby nie posiadające samochodu, prowadzi w stronę Gemini Parku.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×