Ukończony
Informacja została przekazana do administratora targowiska. W razie powtórzenia się sytuacji proszę o przekazanie informacji bezpośrednio do spółki "Śródmieście" Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Marszałka Piłsudskiego 12 w Tychach, email: biuro@srodmiescie.tychy.pl jako instytucji odpowiedzialnej za targowisko przy Al. Bielskiej.
23 września 2020, 12:59
Dzień dobry, Proszę o posprzątanie śmieci na ul .sienkiewicza przy płocie browaru między targowiskiem a biedronką. Przesyłam zdjęcie - tak wygląda to miejsce po posprzątaniu przez służby targowe. W tym miejscu tez są stragany. Sprzedający płacą kierownikowi targu za sprzątanie po sobie, niestety śmieci nie są posprzątane. To miejsce wygląda skandalicznie po każdym targu. Targowisko należy do miasto to skandal, że nie jest dobrze posprzątane, ponieważ miasto na tym zarabia.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.