Ukończony
Dzielnicowy Straży Miejskiej Miasta Tychy przeprowadził kontrolę w powyższym rejonie. Ustalono, iż na tym terenie jest brak możliwości usunięcia pojazdu przez Straż Miejską lub Policję - jest to teren prywatny, na którym nie obowiązują przepisy ruchu drogowego. Przekazano informację do właściciela pojazdu o zaistniałej sytuacji.
8 września 2020, 7:4
W rejonie osadników KWK Boże Dary (w lesie) przy granicy Tychy Czułów z Katowice Kostuchna porzucono pojazd Opel Corsa 5d koloru bordowego bez znaków identyfikacyjny tj. tablic rejestracyjnych i naklejki z numerem. Pojazd uszkodzony m.in. wyłamana kierownica, częściowo zdemontowane wnętrze. Pojazd zalega w tym miejscu od długiego czasu i jest zagrożeniem dla przyrody.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.