Odmowa
Sytuacja na ul. Grota-Roweckiego jest nam znana, a stan nawierzchni monitorowany jest przez inspektorów MZUiM. Na ten moment nie stwierdzono zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu, a to właśnie bezpieczeństwo jest jednym z głównych wyznaczników ustalania kolejności przeprowadzania prac. W tym sezonie nie planujemy remontu, ale w dalszym ciągu będziemy obserwować, jak zachowuje się droga.
27 września 2016, 8:6
Problemem na ulicy grota Roweckiego za światłami w stronę ronda z Jana Pawła jest 5 podłużnych trochę głębokich nierówności. Jadąc na nisko promilowych oponach bo takich w lecie sie używa to jest cieżko, niekiedy slalomem trzeba jechać aby mniej bolało. Proszę o weryfikacje.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.