Ukończony
Dzielnicowy Straży Miejskiej Miasta Tychy przeprowadził kontrolę. Na terenie tym jest brak możliwości usunięcia pojazdu przez Straż Miejską lub Policję - droga wewnętrzna należąca do administracji. Przekazano administratorowi terenu uwagi dotyczące powyższego problemu.
9 czerwca 2020, 7:29
Zgłaszam zniszczony oraz porzucony pojazd który już wrasta w ziemie od kilku lat na ulicy Andersa 11C (w placu od środka osiedla przy poradni psychologiczno-pedagogicznej) w Tychach. Pojazd ma wybita szybe co stanowi zagrozenie dla przechodni oraz bawiących się dzieci, wyglada nie korzystnie na tle poradni obok której stoi. Zajmuje miejsce parkingowe o które w tej okolicy jest bardzo cieżko. Ma przebite opony.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.