Odmowa
Przeprowadzenie prac na obiekcie łączy się z koniecznością szerokiego remontu. Wbrew pozorom nie jest to drobna usterka, tylko zadanie inwestycyjne. Jego zakres przekracza samodzielne możliwości finansowe Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów i wymaga zabezpieczenia środków na ten cel w budżecie Miasta Tychy. Taka pozycja nie figuruje w planie inwestycji na ten rok. Będziemy czynić starania, by w latach kolejnych udało się pozyskać fundusze.
21 września 2016, 12:41
Poprzeczna nierówność w ilości 2 sztuk na moście w kierunku Mikolowa jadąc z dużymi niskoprofilowymi felgami trzeba uciekać na tym odcinku na lewy pas a potem z powrotem na prawy bo jak sie przejeżdża tamtędy pare razy na dzień to można zawieszenie wytłuc :(
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.