Ukończony
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w roku bieżącym zlecił opracowanie dokumentacji projektowej budowy oświetlenia rejonu ulic Lokalnej, Strefowej i Serdecznej w Tychach.
21 września 2016, 13:37
Te miejsce zostało chyba zapomniane przez miasto ! na zdjęciu nic nie widać i właśnie o to chodzi. totalny brak oświetlenia. ludzie co dziennie dojeżdżają tam do pracy i muszą przejść z przystanku strefowa wschodnia do np maflow. jest tam las i jest bardzo niebezpiecznie! co dziennie widze młode dziewczyny idące do pracy same! nie pozwólcie aby doszło do tragedii. wzdluz drogi co dziennie nocuja tam kierowcy tirow w swoich samochodach. rowniez sa w niebezpieczenstwie. idąc w strone serdecznej nie ma pobocza ani chodnika. Dawno nie widziałem tak zaniedbanego miejsca w Tychach!!!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.