Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszona usterkę dotyczącą stanu śmietnika przy ul.Czechowa 5-7 Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje i wyjaśnia :-zgodnie z umową dzierżawy zawartą z MiastemTychy a Wspólnotami Mieszkaniowymi 11/III(Czechowa 1-5) i 57/III (Czechowa 7-9) w/w Wspólnoty Mieszkaniowe zobowiazane są do dokonywania wszelkich napraw i remontów budowli usytuowanych na dzierżawionym terenie oraz dojść. W dniu 16.09.2016 r.w sprawie remontu przedmiotowej altanki śmietnikowej spotkały się Zarządy w/w Wspólnot Mieszkaniowych i zadecydowały że remont altanki śmietnikowej zostanie ujęty w projekcie planu gospodarczego na 2017 r.Zgodnie z aktualnie obowiązującą umową na utrzymanie czystości altanka jest sprzątana codziennie w godzinach popołudniowych
29 września 2016, 9:25
Od kilku lat tak wygląda śmietnik przy ul Czechowa 5 i 7. MZBM poinformowany o problemie zaproponował cytuję "najlepiej żeby wspólnoty zebrały pieniądze ,zebrały podpisy mieszkańców i postawiły altankę bo ROM nie ma pieniędzy". To jakaś kpina! Od czego są w takim razie pracownicy spółdzielni mieszkaniowych? Problem jest uciążliwy o tyle,że każdy może podrzucic śmieci,notorycznie koczują tam bezdomni,i nasiliła się obecnosć ptaków,które nie dość,że brudzą balkony(bo osadziły się na osiedlu), teren wokół śmietnika(żywią się odpadami z kontenerów),hałasują dzień i noc to do tego wiecznie trzeba uważać by nie wdepnąć w pieluchę czy stare leki lub inne niebezpieczne przedmioty. Zaznaczam,że zaraz obok jest piaskownica gdzie bawią się dzieci! Myślę,że Sanepid nałożyłby karę za tak skandalicznie wyglądający teren.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.