Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące rosnacego drzewa przy ulicy Arkadowej 8c Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach wyjaśnia: W dniu 03 marca 2020 roku w obecności przedstawiciela firmy"BIO-EKOS"-świadczącej usługi w zakresie utrzymania terenów zielonych dokonano przeglądu w/w drzewa.Wnioskowane do przycięcia drzewo to głóg jednoszyjkowy który który ze względu na małą objętość korony nie kwalifikuje się do prześwietlenia a jedynie do przycięcia odrostów od spodu drzewa.Ponadto informujemy że ze względu na zachwianą statykę głogu wystąpimy z wnioskiem do Urzędu Marszałkowskiego o jego wycinkę.
16 marca 2020, 7:32
Na osiedlu A, przy ulicy Arkadowej 8c/7c, rosną przy parkingu drzewa owocowe. Niestety część gałęzi wyrasta ponad miejsce parkingowe, a siedzące na nim ptaki bardzo mocno zanieczyszczają stojące na parkingu auta, kosz na śmieci oraz chodnik. Bardzo trudno domyć później auta oraz strach wyrzucić coś do kosza. Nie trzeba usuwać całych drzew - wystarczyłoby je tylko lekko przyciąć.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×