Odmowa
Informujemy, że przesłane zgłoszenie nie jest drobną usterką, a do obsługi tego typu drobnych napraw odnosi się panel "Zgłoś usterkę:" Jednocześnie wyjaśniamy, że zakres, o którym jest mowa podlega w części pracą gwarancyjnym, które już zostały zlecone. Termin ich realizacji to około 2 miesiące. Bedą one prowadzone w rejonie ulicy Długiej. Natomiast rozlewisko, które powstaje przy sklepie jest uwarunkowane sytuacją na terenie prywatnym, dlatego jako miasto nie możemy podjąć tam działań. Szerszych informacji w tej sprawie można uzyskać w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Tychach (tel.: 32 227 70 06).
30 kwietnia 2020, 12:57
Na ulicy Wspólnej po deszczu tworzą się rozlewiska. Największe: obok sklepu spożywczego. Mała powierzchnia ale dosyć gleboki Skrzyżowanie z długą. Wielkie na cały pas jezdni.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.