Odmowa
Na mapie jako lokalizacja został oznaczony budynek Auto Gaz Serwis. Ponadto zdjęcie nawierzchni zostało wykonane z bliska (wąski kadr bez wskazania obiektów, które mogłyby pomóc w zlokalizowaniu usterki). Na podstawie tych danych nie jesteśmy w stanie prawidłowo określić kto odpowiada za ten teren. Jednocześnie informujemy, że w wypadku zgłoszeń drogowych prawidłowa lokalizacja jest zawsze punktem wyjścia. Miejski Zarząd Ulic i Mostów zarządza drogami na terenie Tychów, niemniej mówimy wyłącznie o drogach publicznych. To duży zakres, ale nie odpowiadamy za stan wszystkich tyskich ulic i chodników. W mieście znajduje się wiele dróg bocznych i wewnątrzosiedlowych, którymi administrują spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty, bywa, że są to drogi prywatne. Lokalizacja pozwala na określenie własności terenu, co stanowi podstawę do wyjazdu w teren. W związku z powyższym prosimy o doprecyzowanie zgłoszenia.
16 września 2016, 9:23
na ul. wojska polskiego 18, nie można normalnie przejechać, każdy przejazd równoważy się z urwanym lub uszkodzonym zderzakiem/wydechem.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.