Ukończony
Takie wnioski proszę kierować bezpośrednio do Urzędu Miasta lub Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów. Wniosek mieszkańców dotyczący tego tematu był już rozpatrywany w Referacie Inżynierii Ruchu Drogowego - rozpatrzony pozytywnie. Lustro zostało zaprojektowane przez wydział komunikacji, następnie po uzyskaniu niezbędnych opinii projekt został zatwierdzony i zlecony do realizacji do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów.
30 grudnia 2019, 13:58
Szanowni Państwo, W związku z rozwojem osiedla przy ulicy Żorskiej ruch na skrzyżowaniu ulicy Myśliwskiej i Borowej uległ w ostatnich miesiącach znacznemu zwiększeniu. Zdecydowaną poprawę bezpieczeństwa w tym rejonie poprawiłoby zamontowanie luster na rogach skrzyżowania. Przez wzgląd na nietypową jego budowę (ostre zakręty) obecnie widoczność jest znacznie utrudniona.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×