Ukończony
W ramach obsługi Tyskiego Roweru systematycznie sprawdzane są zarówno stacje jak i rowery. Tylko w sezonie 2019 rowery w Tychach były wypożyczane ponad 23 tysiące razy. Niestety zdarzają się przypadki uszkodzeń rowerów. Dokładamy wszelkich starań aby usuwać je na bieżąco. Nie mniej informacja o konkretnym przypadku przekazana na numer infolinii Tyskiego Roweru 32 630 62 54 lub za pomocą aplikacji Nextbike pozwoli na szybsza reakcję i przywrócenie rowerów do pełnej sprawności.
17 września 2019, 7:51
Regularnie są problemy z wypożyczeniami rowerów. dzisiaj dopiero trzeci rower udało się wyjąć ze stacji a po oddaniu (zamknięciu roweru w zamku) i odejściu od stacji otrzymałem komunikat, że rower nie pasuje do stacji i należy go oddać gdzieś indziej. wypożyczenie dalej trwało. zgłosiłem to do nextbike. (nie zdążyłem zrobić zdjęcia bo biegłem na pociąg - dołączam nielegalnie zaparkowane samochody przy ul. Nałkowskiej)
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.