Ukończony
W odpowiedzi na zamieszczone zgłoszenie M Z B M w Tychach uprzejmie informuje i wyjaśnia. Z uwagi na zły stan techniczny nawierzchni dokonaliśmy doraźnej naprawy drogi. Jednocześnie informujemy że zadanie inwestycyjne w zakresie przebudowy drogi dojazdowej wraz z budową miejsc postojowych przy ulicy Fitelberga 23-29,zostało zgłoszone do projektu planu na rok 2017 . Realizacja będzie możliwa po zabezpieczeniu środków finansowych na ten cel oraz zakończeniu procedury związanej z uzyskaniem zgody na wycinkę drzew.Za wynikłe z tego tytułu niedogodności przeprasznmy.
19 października 2016, 14:27
Uszkodzona droga należąca do miasta dziury nawet o głębokości 12 cm, długości od 1m do 3 metrów.Dodam,że na całym osiedlu mamy piękne parkingi i ulice tylko w jednym miejscu jest od wielu lat taka wizytówka.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.