Poza uprawnieniami
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że Miejski Zarząd Ulic i Mostów już w kwietniu sygnalizował problem spółce PEC, która w minionym roku na tym terenie prowadziła roboty. W toku przeglądu zlecono wykonawcy spółki PEC wyrównanie i wyprofilowanie zieleńca, co ma spowodować, że woda z chodnika znajdzie ujście. Wysłano już ponaglenie w tej sprawie. Proszę jednak pamiętać, że tego typu prace można wykonać z chwilą, gdy warunki pogodowe będą sprzyjające. Dalsze informacje w tej sprawie należy kierować bezpośrednio do spółki PEC, bowiem MZUiM nie był wykonawcą robót na tym terenie.
16 maja 2019, 9:4
Proszę o informację jak rodzic z wózkiem ma przedostać sie na drugą stronę jeziora ? Proszę o informację kto będzie zajmowal się moim zgłoszeniem i jaki jest plan naprawczy ?
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.